МАГАТЕ повідомило про тривалий збій зв’язку на Запорізькій АЕС
На тлі посилення військової активності станція майже 12 годин залишалася без інтернету та телефонного зв’язку
Міжнародне агентство з атомної енергії повідомило про серйозний збій зв’язку на Запорізька атомна електростанція, який стався цього тижня на тлі повідомлень про посилення військової активності поблизу об’єкта.
За даними МАГАТЕ, станція близько 12 годин залишалася без стаціонарного телефонного зв’язку та інтернету. Це був найдовший подібний інцидент із початку повномасштабної війни.
Генеральний директор агентства Рафаель Гроссі заявив, що команда експертів тривалий час не могла вийти на зв’язок зі станцією, що викликало серйозне занепокоєння щодо ядерної безпеки.
У МАГАТЕ також повідомили про перебої з електропостачанням в окупованому Енергодар та проблеми з постачанням дизельного пального на ЗАЕС.
Наразі станція повністю залежить від однієї зовнішньої лінії електропередачі. До початку повномасштабної війни атомна електростанція мала десять таких ліній.
У МАГАТЕ наголосили, що ситуація навколо найбільшої атомної електростанції Європи залишається вкрай вразливою та небезпечною.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Топ обсуждаемых
17:00, 22 май 2026
FPV-дрон ударив біля службового транспорту на Нікопольщині: поранені 13 працівників
17:16, 22 май 2026

КОММЕНТАРИИ — 0