Кам'янські веслувальники з ДЮСШ №1 успішно виступили на чемпіонаті Дніпропетровщини

14:12, 20 июн 2026 , Новини Кам'янського

18–19 червня у Дніпрі відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат

Вихованці Кам’янської ДЮСШ №1 вибороли 21 нагороду: 17 золотих і 4 срібні медалі.

Найбільший внесок у командний успіх зробили:  Максим Михайліченко — 5 золотих медалей;  Андрій Тонконог — 4 золоті та 1 срібна;  Анна Омельченко — 3 золоті та 2 срібні;  Віталій Луценко — 5 золотих та 1 срібна медаль.

 За результатами змагань усі спортсмени увійшли до складу збірної Дніпропетровської області та представлятимуть регіон на чемпіонаті України.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых