Ансамбль із Кам’янського представив українське мистецтво на святкуванні Івана Купала в Австрії

14:45, 26 июн 2026 , Новини Кам'янського

21 червня в австрійському місті Грац відбулося традиційне святкування Івана Купала, організоване місцевою українською громадою. До заходу долучилися творчі колективи та виконавці, які створили атмосферу справжнього українського свята за межами Батьківщини.

Кам’янське на святі представив ансамбль бандуристів “Оксамит” Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика. Колектив гідно презентував українське музичне мистецтво на міжнародній сцені.

У програмі заходу були традиційні купальські обряди — плетіння вінків, ігри, танці, пошук квітки папороті, а також благодійні ініціативи на підтримку Збройних сил України.

Особливу увагу привернув благодійний аукціон, де були представлені роботи з Кам’янського — дві картини у техніці петриківського розпису, виконані кавою викладачкою Кам’янської художньої школи імені Роберта Лісовського Оленою Харітоновою. Зібрані кошти спрямували на підтримку українських захисників.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых