Кількість жертв землетрусів у Венесуелі перевищила 2,5 тисячі осіб
За офіційними даними, станом на п'ятницю загинули 2595 людей. Пошуково-рятувальні роботи тривають.
Кількість загиблих унаслідок потужних землетрусів у Венесуелі зросла до 2595 осіб. Про це повідомили в уряді країни. Повідомляється, що пошуково-рятувальні операції тривають, і є надія знайти живих людей.
Офіційно дані про кількість зниклих безвісти не уточнюються. Водночас, за інформацією місцевих ЗМІ, їхня кількість наближається до 38,5 тисяч осіб.
Звинувачення у повільному реагуванні на наслідки стихії урядом спростовуються. Наголошується, що це була природна катастрофа такого масштабу, якого країна не знала раніше.
Нагадаємо, що землетруси магнітудою 7,2, 7,5 та 4,5 сталися минулої середи ввечері та в четвер уранці. Найбільше постраждав північний штат Ла-Гуайра. Раніше повідомлялося про 2295 загиблих та понад 11 тисяч постраждалих.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Кам’янському тимчасово припинили роботу закладу харчування через численні порушення
11:34, 8 июл 2026
10:48, 30 янв 2026
15:22, 3 фев 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0