В «Укренерго» повідомили про ситуацію в енергосистемі: споживання знижується, але є нові знеструмлення після атак РФ

10:50, 6 июл 2026 , Новини Кам'янського
В «Укренерго» повідомили про ситуацію в енергосистемі: споживання знижується, але є нові знеструмлення після атак РФ

Споживання електроенергії в Україні продовжує знижуватися завдяки похолоданню. Водночас через чергову масовану ракетно-дронову атаку росії без електропостачання залишилися споживачі у кількох областях. Про це повідомили в НЕК «Укренерго».

За інформацією енергетиків, станом на 09:30 6 липня рівень споживання електроенергії був на 13,8% нижчим, ніж у цей же час попереднього робочого дня. Причиною стало суттєве зниження температури повітря, через що українці менше користуються кондиціонерами.

Попри це, внаслідок російських ударів нові знеструмлення зафіксовано у Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Аварійно-відновлювальні роботи вже тривають там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Крім того, негода залишила без світла 58 населених пунктів Сумської області. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

В «Укренерго» закликають українців користуватися потужними електроприладами переважно у період з 10:00 до 16:00, коли найбільш ефективно працюють сонячні електростанції, та споживати електроенергію раціонально.

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых