На Львівщині водій у стані сп’яніння спричинив ДТП із трьома загиблими підлітками

13:12, 20 июл 2026 , Новини Кам'янського

Уночі 20 липня близько 02:00 у Бродах сталася смертельна аварія.

За попередніми даними, 24-річний водій Mercedes не впорався з керуванням на заокругленій ділянці дороги. Автомобіль з’їхав на узбіччя, врізався у дерево та електроопору, після чого перекинувся.

У салоні перебували шестеро людей — водій та п’ятеро неповнолітніх пасажирів. Внаслідок ДТП загинули троє дівчат — дві 16-річні та одна 15-річна. Ще одну 16-річну пасажирку у тяжкому стані госпіталізували до реанімації, також травмувався 17-річний хлопець.

Попередньо відомо, що компанія поверталася зі святкування дня народження.

Після аварії водій залишив місце події, однак правоохоронці встановили його місцеперебування та затримали. Медичний огляд показав, що рівень алкоголю в його організмі майже вдвічі перевищував допустиму норму.

За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження. Водієві може загрожувати відповідальність за порушення правил дорожнього руху у стані сп’яніння, що спричинило загибель кількох людей. Остаточну правову оцінку діям чоловіка надасть суд.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых