Веслувальники з Кам’янського вибороли чотири медалі на чемпіонаті України
Вихованці Кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи №1 успішно виступили у фіналі командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.
Змагання серед юнаків та дівчат ДЮСШ і СДЮШОР проходили з 16 по 19 липня в Умані. Участь у турнірі взяли найсильніші молоді спортсмени країни, які пройшли попередній зональний відбір.
Кам’янські веслувальники здобули чотири нагороди — дві срібні та дві бронзові.
Андрій Тонконог двічі піднявся на другу сходинку п’єдесталу. Спортсмен став срібним призером у змаганнях байдарок-одиночок на дистанціях 500 та 1000 метрів.
Ще дві бронзові медалі виборола Анна Омельченко. Вона посіла треті місця у байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 1000 метрів серед дівчат.
Підготували спортсменів тренери Кам’янської ДЮСШ №1 — Григорій Коломоєць, Віктор Миронов та Анатолій Грабко. Успішний виступ команди став черговим підтвердженням високого рівня розвитку веслування у місті.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Безкоштовне харчування для всіх школярів: з 1 по 11 клас — уже з наступного навчального року
10:41, 30 дек 2025
Оборонці неба України знищили 503 повітряні цілі ворога із 559 – ти, запущених ворогом по Україні
15:14, 27 дек 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0