На Дніпропетровщині внаслідок російських ударів загинуло троє людей, п’ятеро дістали поранень
Понад 20 разів ворог атакував 5 районів області безпілотниками та з артилерії
На Криворіжжі ворог цілив по Грушівській і Апостолівській громадах. Пошкоджені автівки. Загинув 15-річний хлопець. Постраждали юнаки 16 і 17 років.
На Синельниківщині противник цілив по райцентру і Петропавлівській громаді. Понівечені склад логістичної компанії, багатоквартирний будинок. Загинув 47-річний чоловік. Постраждала 7-річна дівчинка. Лікуватиметься амбулаторно
На Нікопольщині потерпали Нікополь, Покровська та Марганецька громада. Понівечені адмінбудівля, банк, гуртожиток, магазин.
У Кам’янському районі росіяни цілили по Верхівцевській та П’ятихатській громадах. Понівечений приватний будинок. Постраждали 63-річний чоловік та 64-річна жінка. Обоє госпіталізовані у стані середньої тяжкості.
У Павлоградському районі під ударом була Богданівська громада. Понівечені приватна оселя та авто. Загинула людина.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Кам’янські лікарі готуються до запуску надсучасного МРТ під наглядом експертів із Китаю
13:00, 19 янв 2026
14:21, 15 янв 2026
У Кам’янському тимчасово припинили роботу закладу харчування через численні порушення
11:34, 8 июл 2026
Топ обсуждаемых
07:33, 4 авг 2026

КОММЕНТАРИИ — 0