У розпал карантину Управління молоді та спорту Кам’янського уклало 13 угод, пов'язаних з проведенням масових заходів.

Причиною такого марнотратства стали зміни до закону «Про публічні закупівлі», прийняті Верховною Радою, які вступили в силу 19 квітня.
Перед зміною закону рвонули закупівлі по 199 тисяч багато з міст України, в тому рахунку і Кам'янське, про це написав сайт НАШІ ГРОШІ.
19 квітня вступили в силу зміни до закону «Про публічні закупівлі», прийняті Верховною Радою ще восени минулого року. Однією з основних новел закону є пониження порогу для закупівель товарів та послуг з 200 000 до 50 000 грн, з якого потрібно проводити торги через систему «Прозорро». Відтак останні дні перед запуском реформи ознаменувались трикратним приростом допорогових закупівель.
Замовляли різне – потрібне і непотрібне. Наприклад, Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради уклало 13 угод, повязаних з проведенням масових заходів. У розпал карантину освітяни проводять навчання школярів дистанційно, але саме зараз Камянським чиновникам знадобилось замовити послуги з перевезення зірок естради, монтажу сцени, організації харчування під час виступів, тощо. При цьому в усіх випадках угоди не оприлюднено, відтак що і почім – невідомо.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
“Художниці” з Кам`янського стали призерками всеукраїнського турніру “Олімпійські надії”
14:59, 27 сен 2024
Топ обсуждаемых
07:49, 14 апр 2025
КОММЕНТАРИИ — 0