П’ять районів Дніпропетровщини зазнали майже 50 атак: є поранений у важкому стані
Протягом дня російські війська майже 50 разів атакували Дніпропетровщину безпілотниками, авіабомбами та артилерією. Під ударом опинилися п’ять районів області. Відомо про одного постраждалого. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
У Дніпровському районі через ворожу атаку виникла пожежа, пошкоджене підприємство. Поранення дістав 39-річний чоловік. Його госпіталізували у важкому стані.
На Нікопольщині росіяни били по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Пошкоджені адміністративні будівлі, коледж, підприємство, господарський супермаркет, багатоквартирний будинок та приватна оселя.
У Павлограді понівечене підприємство.
На Синельниківщині під ударом були Зайцівська, Петропавлівська, Покровська та Слов’янська громади. Пошкоджені інфраструктура, ліцей, підприємство та автомобіль.
Росіяни також атакували Зеленодольську громаду на Криворіжжі. Там пошкоджені інфраструктура, будівля церкви та приватний будинок.
Популярное
У Кам’янському тимчасово припинили роботу закладу харчування через численні порушення
11:34, 8 июл 2026
15:22, 3 фев 2026
12:05, 27 мар 2026
Топ обсуждаемых
Епідемічна ситуація на Дніпропетровщині: спалахів немає, але у водоймах виявлено вібріони
16:14, 24 авг 2026
16:49, 24 авг 2026
У Кам’янському 46-річний чоловік відібрав телефон у містянина, погрожуючи фізичною розправою
17:32, 24 авг 2026

КОММЕНТАРИИ — 0