Своїм - все! Чужим - закон! Трохи про осіб наближенних до бюджету Кам’янського

10:00, 29 апр 2020 , Новости Каменского
Своїм - все! Чужим - закон! Трохи про осіб наближенних до бюджету Кам’янського

"Своїм - все, чужим - закон" - саме таким принципом останні два з половиною роки користується керівництво міської влади Кам’янського. Історія не дає можливості встановити хто дійсно є автором цих слів, але припускає, що це Беніто Муссоліні, той самий союзник Гітлера.

Особи, наближені до бюджету Кам’янського, понад два роки через багаточисельні юридичні особи повністю контролюють тендерні закупівлі за завищеними цінами в питаннях, де здійснюється закупівля медичних препаратів (це легко перевірити за допомогою системи «Прозоро»).

Сумнівне ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДИНГ» також підконтрольне меру чимало заробляє на опаленні бюджетних установ міста.

27 модульних котелень тягнуть величезні кошти з бюджетної сфери, грубо порушуючи усі закони України.

Поставляючи недешеве тепло, ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДИНГ» має при цьому всього чотири земельні ділянки, які були оформлені лише у лютому 2020 р., хоча працювали вже понад два роки. Тобто, ненаситна жадібність не дає можливість сплатити податки «Любимому городу» навіть по 1 тис. грн з кожної котельні.

При цьому варто відзначити, що поставки тепла рідним до мера товариством - це звичайна афера, бо поставки здійснюються виключно на папері. Фізично ж тепло поставляє КП «Тепломережі», а гроші отримує ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДИНГ».

Для прикладу, ви уявляєте, що одна міні-котельня може опалювати одночасно: колегіум №16, міськраду та Будинок дитячої творчості, маючи лише 96 кв. м корисної площі (тобто, взагалі без сировини та без відходів), на яку договір оренди земельної ділянки оформлений лише на початку лютого. Цікаво, яка в неї потужність?

Ще цікаво, чому у цього такого собі підприємства постачальника теплової енергії, її транспортування, та здійснення викидів забруднюючих речовин, відсутні будь-які ліцензії та дозволи?

Тобто, фактично, ця організація «Рога і копита», яка створена лише відмивати бюджетні кошти та переоформлювати на себе все ліквідне комунальне майно.

Далі ще цікавіше!

Відповідно до діючого законодавства, тарифи на теплову енергію, яка виробляється з використанням альтернативних джерел, встановлені на рівні 90 % від тарифів на енергію, добуту з використанням природного газу. Тобто, тепло, яке поставляється бюджетній сфері (яка точно проведе розрахунки) повинно коштувати нижче на 10 відсотків, ніж газове опалення. Що ми бачимо?

Простий аналіз тарифів, встановлених постановою НКРЕКП (організація, яка встановлює тарифи на теплову енергію) на 2018-2019 рр., у середньому становить для Дніпровської ТЕЦ – 1206,69 грн/Гкал (це розрахунок для бюджетних установ, для населення ще менше).

Для компанії ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДИНГ» мер та його команда встановили наступний середній тариф - 1935,19 грн/Гкал (також для бюджетної сфери).

Різниця складає 849 грн.!

Тобто, майже 50% відсотків наших з вами коштів міська влада переплачує приватній компанії! А повинна було б сплачувати на 10% відсотків нижче від тарифу ТЕЦ, тобто 1086грн/Гкал.

От вам і маєте. То чому б нашому голові, маючи такі гроші не утримувати всілякі фонди, політичні партії та інше, коли лише з 2018 по 2020 роки бюджет Кам’янського тільки цій компанії перерахував понад 128 млн грн.?

Цікаве ще буде…  

Вже зовсім скоро в нас з’являться нові компанії з тієї ж орбіти Іванова О. та мера міста. Одна буде називатися ТОВ «Кам’янська теплогенеруюча компанія» (до лютого 2020, це підприємство інакше називалося - ТОВ «Трансформ Авто») - це для котельної лівого берегу, яку поки що не вкрали.

Інша річ - готель «Зоря», його вже вкрали. ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДИНГ» в подальшому здасть в оренду, новій компанії теж наближеній до мера - ТОВ «Готель сервіс менеджмент», яке , як і компанія, яка придбала місцеву радіокомпанія  дуже молода, статутний капітал аж 5 тис. грн. і їй вже три місяці, але дуже перспективна...

Мабуть таки приємно відчувати себе Муссоліні?

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых