За прошедшие сутки на Днепропетровщине два новых случая COVID-19
В Днепропетровской области добавилось заразившихся коронавирусом.
По сообщению Днепр ОГА на утро 12 июня, по области 2 новых случая заболевания COVID-19:
- Криворожский р-н - 1;
- Никополь - 1.
Выздоровели всего 702 человека. Из них за прошедшие сутки 7 человек. Преодолели болезнь - 2 жители Марганца, 3 - Новомосковского района, по одному - Васильковского района и Новомосковска.
Общее количество лабораторно подтвержденных случаев COVID-19 составляет - 983.
Летальних случаев за сутки не зарегистрировано.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:03, 18 июн 2026
66 тисяч доларів за втечу в іншу країну: на кордоні затримали жителів Дніпропетровщини
08:23, 18 июн 2026
Юні веслувальники з Кам’янського вибороли нагороди на чемпіонаті Дніпропетровщини
09:57, 18 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0