До уваги кам’янчан! Розпочато громадське обговорення щодо планової діяльності з небезпечними відходами ТОВ «Рокобан»

11:00, 4 авг 2020 , Новости Каменского
До уваги кам’янчан! Розпочато громадське обговорення щодо планової діяльності з небезпечними відходами ТОВ «Рокобан»

До департаменту екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради надійшло Повідомлення, опубліковане 30.07.2020 за №20207276323 в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, стосовно планованої діяльності з небезпечними відходами Товариством з обмеженою відповідальністю «Рокобан», код ЄДРПОУ 42747947.

Згідно повідомлення, ТОВ «Рокобан» планує здійснення діяльності по збиранню, перевезенню, зберіганню, обробленню та утилізації небезпечних відходів, та подальшим виготовленням м’ясокістної муки, тваринних кормів за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’янське, пров. Баглійський, 2. Також зазначається, що основним видом діяльності є здійснення операцій щодо поводження з небезпечними відходами обсяг яких залежатиме від попиту на послуги ТОВ «Рокобан»

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення Повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу (до 20.08.2020) громадськість має право надати Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Надаючи такі зауваженні і пропозиції, вкажіть реєстраційний номер №20207276323 справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля. Це значно спростить процес реєстрації та розгляду ваших зауважень і пропозицій. У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості вони будуть розміщені в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля Міністерства та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання).

Усі зауваження і пропозиції громадськості необхідно надсилати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Управління оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки: електронна адреса: gladun@menr.gov.ua; OVD@menr.gov.ua, телефон: (044) 206-20-89; (044) 248-23-43 контактна особа: Гладун Євген Євгенійович.

КОММЕНТАРИИ — 1


  • 04.08.2020 13:19   Артём

    У себя в Киеве пучть ставят что хотят ,а у нас и так экологии нет с этими всеми заводами

Популярное

Топ обсуждаемых