У Берліні сьогодні відбуваються перемовини радників країн “нормандської четвірки”
11 вересня у столиці Німеччини відбудуться переговори у Нормандському форматі на рівні політичних радників. Українська делегація вже прибула до Берліну.
Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу ОП.
Українську сторону представляють міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, керівник Офісу президента Андрій Єрмак. До складу делегації також входять представники РНБО, парламенту, міністерств оборони та закордонних справ.
Делегацію РФ очолює заступник глави адміністрації президента Дмитро Козак.
Одним із основних завдань зустрічі є підготовка саміту лідерів “нормандської четвірки”: України, Німеччини, Франції та Росії.
“Україна зробила все можливе для виконання домовленостей минулорічного саміту лідерів “нормандської четвірки” в Парижі. Щодо кожного пункту ми надавали свої компромісні пропозиції”, – сказав Єрмак.
Нагадаємо, Україна поінформувала міжнародних партнерів щодо того, хто насправді зірвав перемир’я на Донбасі.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
07:05, 27 июн 2025
У Камʼянському лікарка може отримати 10 років ув'язнення за вимогу хабара у пацієнта
16:27, 24 июн 2025
Топ обсуждаемых
У Кам’янському районі поліція вночі знайшла наркотики в автомобілі у п'яного водія
17:42, 29 дек 2025
ДСНС застерігає: більшість пожеж у святкові дні виникає через нехтування правилами безпеки
18:26, 29 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0