У Дніпрі поліцейські ліквідували канал збуту зброї та наркотиків
До працівників кримінальної поліції Дніпровського районного управління поліції надійшла оперативна інформація про те, що 21-річний місцевий мешканець може бути причетний до виготовлення та розповсюдження на території міста заборонених речовин.
Слідчі задокументували один із фактів злочинної діяльності чоловіка. Фігурант намагався збути сигнальний пістолет перероблений під пістолет травматичної дії.
Наступного дня працівники Дніпровського районного управління поліції за силової підтримки поліцейських полку поліції особливого призначення провели санкціонований обшук за місцем мешкання чоловіка у Чечелівському районі міста. Під час слідчих заходів правоохоронці вилучили зброю та патрони, сліп-пакети з метамфетаміном, паперові згортки з марихуаною, наліпки з QR-кодом із посиланням на телеграм-канали, гроші, а також обладнання для виготовлення наркотиків.
Також правоохоронці встановили спільника, який причетний до перероблення зброї зі стартової на травматичну та її продажу. Ним виявився 33-річний мешканець м Дніпра. При поверхневому огляді чоловіка правоохоронці вилучили наркотики, три пістолети та обладнання для переробки зброї.
Все вилучене направили на проведення експертизи.
Обох фігурантів затримали. Триває слідство.
За матеріалами ВК ГУНП у Дніпропетровській області
Популярное
15:10, 17 сен 2024
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
“Художниці” з Кам`янського стали призерками всеукраїнського турніру “Олімпійські надії”
14:59, 27 сен 2024
Топ обсуждаемых