G-ZMQRHZNQ1R

У Дніпрі переселенцям та мешканцям пропонують перенавчання

13:20, 5 июн 2022 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог
0 28
З початку військової агресії змінився ринок праці, відбулась міграція трудового населення. Тож у Дніпрі, аби допомогти переселенцям працевлаштуватись, був створений спеціальний бот у телеграмі, де переселенці можуть знайти разову, тимчасову та постійну роботу

Повідомляє «Дніпро Регіон»

Однак, за словами начальниці інспекції з питань праці та зайнятості населення Тетяни Янушкевич, інспекція провела аналіз щодо тих вакансій, які наразі затребувані, і виявила, що роботодавці передусім потребують саме робочих рук.

«Ми провели у нашому телеграм-каналі опитування, аби дізнатися чи згодні переселенці перенавчатися, і отримали понад 90 % позитивних відповідей. Нині висока потреба у робочих спеціальностях, а після закінчення війни буде відновлення країни і будуть потрібні люди, які мають робітничу професію, тобто все, що стосується сфери будівництва», – зазначила Тетяна Янушкевич.

Наразі інспекція вже домовилась із закладами професійно-технічної освіти, а їх 256 на території Дніпропетровщини, аби вони прийняли переселенців, а також мешканців області на перенавчання. Після закінчення перенавчання всі зможуть отримати фах слюсаря, токаря, швачки, будівельника та інших робітничих спеціальностей. Сам же термін навчання триватиме до 6 місяців.

«Такі професії нададуть змогу працевлаштуватись до компаній або ж працювати на себе та надавати послуги населенню. Тож ми просимо звертатись всіх, хто хоче перенавчатись, до нас. І також звертаюсь до підприємств, установ та організацій – продовжуйте надавати вакансії», – зазначила Тетяна Янушкевич.

Популярное

Топ обсуждаемых