м. Кривий Ріг: рятувальники звільнили з пастки чоловіка який напоровся на металевий прут
9-го серпня о 02:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від працівників екстреної медичної допомоги про те, що на вулиці Вільній Саксаганського району міста Кривий Ріг, чоловік перелазив через металевий паркан та напоровся ногою на металевий штир.
За повідомленням направлено відділення 14-ої державно пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Прибувши за вказаною адресою, фахівці Служби порятунку «101» з’ясували, що чоловік 1985 року народження з власної необережності наштрикнувся ногою за металевий елемент паркану та повис донизу головою.
Надзвичайники за допомогою гідравлічного інструменту та бензорізу вирізали частину металевої конструкції паркану та передали потерпілого працівникам екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації до Криворізької міської лікарні №5.
До робіт залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0