У Кам’янському поліція затримала чоловіка причетного до серії крадіжок з магазинів
Шляхом пошкодження ролет та металопластикових дверей зловмисник проникав у середину приміщення, після чого викрадав майно потерпілих.
Під час слідчих дій поліцейські встановили, що до ряду крадіжок причетний 35-річний раніше судимий місцевий житель. Вдень чоловік навідувався до торгівельних закладів аби розгледити усе, що можна викрасти. Після чого вночі наступного дня він проникав в середину приміщення і викрадав цінне майно: електроінструмент, побутову техніку, камери відео нагляду, гроші та навіть блоки з цигарками.
Як з’ясувалося, чоловік причетний до чотирьох крадіжок з торгівельних об’єктів.
За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
17:00, 22 май 2026
FPV-дрон ударив біля службового транспорту на Нікопольщині: поранені 13 працівників
17:16, 22 май 2026

КОММЕНТАРИИ — 0